Vaikų gimtadienis su “Xbox” šokiais „Just Dance“

Vaikų gimtadienis su “Xbox” šokiais „Just Dance“

gimtadienio šokiai su xbox

Norite suorganizuoti įsimintiną bei be galo smagų gimtadienį? Vaikų žaidimų kambarys “Mumukas” kviečia visus norinčius pasinerti į nepakartojamą „Xbox“ žaidimo – „Just Dance“ pasaulį.

Šis šokių žaidimas – naujos kartos pramoga kuri pralinksmina tiek mažus, tiek didelius. Jam pultelio neprireiks ir jis reaguos į jūsų judesius televizoriaus ekrane. Tai – puikus būdas nustebinti visus gimtadienio dalyvius.

Žaidžiant siautulingą šokių žaidimą “Just Dance” jūs, kartu su mažaisiais, gausite galimybę išbandyti populiarius šių dienų ir visų laikų šokių judesius. Vietoje nesidėsite ir paplušėti tikrai teks – šokinėsite, lankstysitės ir strikinėsite – nuobodu tikrai nebus tiek žaidžiantiems, tiek stebintiems žaidimą!

Žaidimo valdymas nėra sunkus. Viskas ką reikia daryti žaidėjams – atkartoti tai kas matoma ekrane. Kuo tiksliau atkartosite šokį – tuo daugiau taškų surinksite! Smagu ir linksma kiekvienam, tiesa?

Teminiai gimtadieniai

vaiku-gimtadienis-su-xbox“Mumuko” vaikų žaidimų kambarys pasirūpins ne tik kompiuterinių žaidimų pramogomis vaikams, tačiau parinks tinkamą tematiką visam gimtadieniui.

Superherojai ar pasakų veikėjai, pasirūpinsime jog gimtadienio atmosfera būtų jauki ir džiaugsminga. Garantuojame, jog nenorėsite, kad gimtadienio vakarėlis ateitų į pabaigą.

Vaikas turi mėgstamą personažą? Puiku – pasirūpinsime, jog jis apsilankytų per gimtadienį! Bendradarbiaujame kartu mūsų draugais personazai.lt bei vorosvente.lt.

Jums tereikia išsirinkti patikusį personažą ir pranešti mums, o mes pasirūpinsime jų apsilankymu. Tikime, kad tai mažiesiems atneš daug džiaugsmo ir puikių prisiminimų ilgam!

Turite klausimų? Parašykite mums, arba apsilankykite D.U.K sekcijoje.

Šventinis dekoravimas ir vaišės

Kalbant apie gimtadienius, svarbu ne tik žaidimas su Xbox ar pasakų personažai. Galime padėti suorganizuoti viską nuo staltiesių, lėkščių, puodelių, balionų ar konfeti iki pilnų, kokybiškų šventinių atributų.Pasirūpinsime, jog šventės metu, visa vakarėlio erdvė būtų papuošta taip kaip norėsite jūs.

Gardžiomis vaišėmis per gimtadienį pasirūpins mūsų patikimi maisto tiekėjai. Ar vakarėlis tikrai vakarėlis be skanaus gėrimo, picos ar juo labiau, torto?
Manome, kad ne. Jei jums reikia pagalbos paruošti vaišes, praneškite apie tai mums, o mes pasirūpinsime.

Kainos ir nuomos galimybės

Standartas – 3EUR

Vaikų žaidimų kambario nuoma valandai, nuo pirmadienio iki penktadienio visomis valandomis. Leiskite savo mažiesiems džiaugtis visomis kambario atrakcijomis – karstynėmis, kamuoliukų zona, laipioti ir čiuožinėti, už nedidelę kaina.

Privačios šventės – nuo 70 EUR

Vaikų žaidimų kambarys “Mumukas” organizuoja ir privačius vakarėlius, gimtadienius, draugų ar giminės susitikimus. Praleiskite laiką jaukia ir ramiai.

Laukiame jūsų antradienį – šeštadienį, nuo 12 iki 20h, jei nėra privačių švenčių, Eitminų g. 12-159, Vilniuje.

Šventės rezervacija