Vaikiškos lovytės, kėdutės ir kitos prekės už mažesnę kainą!

Vaikiškos lovytės, kėdutės ir kitos prekės už mažesnę kainą!

vaikiskos lovytes akcija

Mūsų kambario draugai – www.tavovaikams.lt – viena pirmųjų Lietuvoje vaikiškų prekių interneto parduotuvių – siūlo Jums didžiulį vaikiškų prekių pasirinkimą ir visus intenetinės prekybos privalumus. Pas juos rasite viską, ko reikia vaikams, – nuo vaikiškos lovytės iki rašomojo stalo.

„Žinutė“ nuo mūsų draugų:

Dėl žemesnių internetinės prekybos sąnaudų galime pasiūlyti savo klientams palankesnes kainas ir didžiulį prekių pasirinkimą – už sutaupytus pinigus geriau nupirkite savo vaikams žaisliukų!

Mūsų internetinė parduotuvė

Savo puslapyje, www.tavovaikams.lt pateikiame detalius prekių aprašymus ir nuotraukas, Jums bus lengviau palyginti prekes ir apsispręsti. Kartu rasite ir mūsų  blogą su daugybe profesionalių patarimų, į ką reikia atsižvelgti renkantis prekes.

Keletas dalykų apie mūsų parduotuvę, kuriuos taip pat verta žinoti:

 • Internetinė parduotuvė neturi darbo laiko –o  tai reiškia, kad bet kuriuo patogiu Jums laiku Jūs galite įsijungti puslapį www.tavovaikams.lt, apžiūrinėti prekes ir pateikti užsakymą, bet kuriuo paros metu.
 • Jums nereikia važiuoti pas mus, gaišti laiką kelionėje ir transporto kamščiuose, nereikia gaišti eilėse – tiesiog pateikite užsakymą internetu, o sutaupytą laiką skirkite savo vaikams ir šeimai.
 • Dirbame su keliais kurjeriais, todėl klientams galime pasiūlyti lankstų pristatymą ir geras pristatymo kainas. Atsiskaityti galima ir kurjeriui grynais pinigais.
 • Esame mokėjimai.lt sistemos partneriai – tai garantuoja Jums saugų atsiskaitymą.

Daugybė prikėjų jau įvertino mūsų siūlomas prekesvaikiskos prekes 2

 • Vaikiškos lovytės – www.tavovaikams.lt siūlomos vaikiškos lovytės atitiks išrankiausio pirkėjo skonį – Jūs rasite beveik 200 modelių. Galite rinktis medines arba MDF plokštės kūdikių lovytes.Vaikiškos lovytės su nuleidžiamu šonu tiks tėvams, kurie nori migdyti vaiką šalia savo lovos. Įvairiausios supamos lovytės. TROLL lovytės sužavės natūralaus medžio ir klasikinių lovyčių gerbėjus.Klups lovytės kūdikiams pasižymi puikiu kokybės ir kainos santykiu. Drewex lovytes vaikams renkasi tėvai, kurie ieško nebrangios natūralaus medžio lovytės.
 • Vaikiški triratukai, paspirtukai ir dviratukai – Jus nustebins pasirinkimas. Rintis galėsite iš kelių šimtų modelių pagal savo vaiko amžių ir pomėgius. Vokiškus Puky dviratukus importuojame tiesiai iš gamintojo – todėl galime pasiūlyti pilną produktų gamą ir geras kainas.
 • Maniežai. Mes siūlome daug maniežų lovyčių su daugybe įvairių funkcijų. Pagalvokite, kaip Jūs naudosite maniežą – taip Jūs išsirinksite tinkamiausią modelį ir nepermokėsite už maniežus – lovytes su Jums nereikalingomis funkcijomis.
 • Automobilinės kėdutės. Automobilinė kėdutės pasirinkimas labai svarbus, jo negalima palikti atsitiktinumui. Siūlome skirtingo funkcionalumo ir svorio kategorijos automobilines kėdutes iš žymiausių gamintojų, tokių kaip Chicco, Maxi Cosi, Graco, Cybex ir t.t
 • Maitinimo kėdutės – klientams siūlome transformuojamas, medines , daugiafunkcines maitinimo kėdutes. Daug klientų įvertino Chicco Polly maitinimo kėdutes, kurios keičiasi augant vaikui.
 • Reer apsauginiai varteliai, apsaugos ir priežiūros priemonės. Vokiečių kompanija Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje.Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas „Reer“ šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.
 • Žaislai. Siūlome mielus medinius žaislus. Taip pat pas mus galite įsigyti žymių firmų, tokių kaip Smoby, Wader, Simba, Little Tikes firminių žaislų. Ir dar daugiau prekių vaikams….

Vaikiškos lovytės akcija – „Lovytės +“

vaikiskos lovytes akcija tavovaikams.lt

 • Užsakykite lovytę su čiužiniu ir/arba patalyne.
 • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą „lovytes plius“.
 • Gaukite nuolaidą. Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą.

Plačiau apie apie akciją čia https://www.tavovaikams.lt/miegui-ir-poilsiui/vaikiskos-lovytes.html

Šventės rezervacija