Teminiai gimtadieniai

Teminiai gimtadieniai

teminiai gimtadieniai

Rengiame teminius gimtadienius!

Jei Jums pritrūko idėjų mažylio svajonių gimtadienio šventei, tikrai padėsime ir kartu suorganizuosime nepamirštamą šventę žaidimų kambaryje.

>>Susisiekite su mumis dabar!

Teminiai gimtadieniai – kad vaikui būtų smagu!

Teminis gimtadienis – tai tikrai įspūdinga ir įsimintina šventė kiekvieno vaiko gimtadieniui. Ko gero kiekvieno tėvelio tikslas – savo atžalai surengti kuo smagesnį ir ypatingesnį renginį kur vaikas galės džiaugtis pramogomis ir artimų žmonių kompanija.

Žaidimų kambarys “Mumukas” su pasididžiavimu siūlo teminio gimtadienio paslaugas.

Stiprūs personažai – svarbūs kiekvienam vaikui

Lygiuotis į įdomų ir stiprų personažą – įprasta kiekvienam vaikui. Jie įkvepia juos jaustis tvirtai ir būti geresniais. Nepaslaptis, jog šie herojai taip pat padėtų vaikams linksmintis ir mėgautis švente.

Mums svarbi jūsų vaiko šventė.

Pasirūpinsime visais šventės elementais: nuo vienkartinių indų, girliandų ant sienų, stalo dekoro ar balionų ant sienų iki kostiumuoto personažo pasirodymo. Viskas vardan puikaus, vientiso šventės įvaizdžio.

Populiariausi personažai berniukams ir mergaitėms

Nepaslaptis, jog berniukų gimtadienio temoms labai dažnai pasirenkami – piratai. Tiek šventės vedėjas, tiek gimtadienio dalyviai rengiasi įtaigingais kostiumais ir nepamiršta nei vieno svarbaus elemento – kardų, raiščių ant akių ar barzdos. Pačias patalpas labai smagiai galima padabinti vėliavomis, kaukolėmis bei kitais jūriniais elementais.

Kartu jaunieji vyrai dažnai renkasi ir populiariuosius superherojus: Žmogų Vorą, Supermeną, Betmeną. Čia dekoracijos galbūt ne tiek svarbios, kiek patys kostiumai kuriuos tiek dalyviai, tiek šventės vedėjas užsideda autentiškai gimtadienio atmosferai sukurti.

Mergaičių tarpe, vienas populiariausių personažų – princesė Elsa iš žymiojo filmo “Ledo šalis”. Čia dekoracijoms žaidimų kambaryje pakaks dirbtinio sniego, popierinių snaigių, dekoratyvinių kristalų ar kitų filmo įkvėptų detalių.

Verta paminėti princesių bei fėjų motyvas kuris taip pat yra pakankamai dažnas pasirinkimas. Čia taip pat svarbūs kostiumai, dekoratyviniai sparnai ir puošybos elementai – drugeliai, žvaigždutės ir t.t.

Dekoras – labai svarbu norint sukurti autentišką šventės atmosferą

Kai kalbėjome apie personažus, užsiminėme apie dekoracijas. Manome, jog būtent, jos gimtadieniui suteikia grožio ir padeda labiau įsijausti į kuriamą aplinką.

Į kokias dekoracijas atkreipti dėmesį teminiam gimtadieniui?

  • Stalo dekoracijos – apart svarbiausio dalyko ant stalo – maisto produktų, papuošimų ant stalo taip pat neverta pamiršti. Čia galima pabūti itin kūrybiškiems ir derinti viską pradedant staltiese ir servetėlėmis bei baigiant lekštutėmis, šakutėmis bei puodeliais. Atminkite, net ir menkiausia puošmena gali pakeisti bendrą vaizdą ir sukurti nuostabų bei harmoningą spalvų ir dekoracijų visumą.
  • Sienų puošimas – praktiškai bet kokia tematika neišsivers be gerai atrodančio dekoro sienai. Ar tai būtų šventė mergaitėms, ar berniukams, žaidimų kambario sienas galima papuošti dekoracijomis kurios prisiderintų prie atmosferos. Pagalvokite, kaip smagu būtų sukurti pirato laivo imitaciją? Ar implementuoti fantastinė pasakų šalies elementus? Atrodytų, tikrai nuostabiai!
  • Balionai – paprastas, tačiau visuomet svarbus gimtadienio dalykas. Balionai savo spalvų margumynu, gali būti laisvai priderinti prie bet kokios temos ir suteikti dar daugiau džiaugsmo savo žavesiu. Paprastu oru pripildyti ar heliu pripildytais balionais galima ne tik žaisti, parsinešti vaikams namo kaip suvenyra, tačiau ir suorganizuoti bendrą pramogą – linksmai paleisti į orą!

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai