Žaidimų kambario taisyklės

Prieš užsakant kambarį šventei, prašome susipažinti su taisyklėmis. Čia rasite daug atakymų į iškilusius klausimus ir daug naudingos informacijos.

1. Taisyklės yra privalomos visiems lankytojams, tiek šventės užsakovams, tiek jų svečiams, todėl šventės užsakovų prašome supažindinti atvykstančius svečius su taisyklėmis. Taisyklės skelbiamos viešai prieinamoje vietoje, taip pat jas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje www.mumukas.lt, bei yra siunčiamos el.paštu užsakovui.
2. Registracijos žurnalas. Užsakovas pasirašydamas registracijos žurnale pažymi, kad susipažino su kambario taisyklėmis, jos jam yra suprantamos ir su jomis sutinka. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
3. Už vaikų saugumą, elgesį, priežiūrą žaidimų kambaryje yra atsakingi vaikų tėvai arba juos lydintys pilnamečiai asmenys.
4. Talpiname apie 15 vaikų + vaiką lydintys vienas arba du suagę asmenys, bendras visų lankytoju skaičius vienu metu iki 40 žmonių. Teiraukites atskirai dėl galimybės priimti didesnį kiekį asmenų vienu metu.
Esant didesniam vaikų skaičiui negu 15, imamas papildomas mokestis + 5 eur už vaiką.
Prašau įspėti ir suderinti iš anksto su mumis, jeigu planuojate didelį skaičių vaikų (15 ir daugiau) ir tik kelis (2-3) suagusius asmenis šventės metu. Tokių atveju pasiliekame teisę keisti kambario nuomos sąlygas arba atsisakyti priimti.
5. Priimami tik sveiki vaikai, t. y. nesergantys užkrečiamomis ligomis.
6. Kambario žaislus ir kitą jo inventorių prašome naudotį pagal paskirtį ir pagal amžių. Tai užtikrina saugumą šventės metu. Įsitikinkite, kad vaikai supažindinti ir teisingai naudojasi įranga.
7. Už šventės metu sugadintą žaislą (-us) arba kitą inventorių arba padaryta žalą kambariui ar jo įrengimui atsako – šventės užsakovas pasirašęs registracijos žurnale. Mes visada atnaujiname kambaryje esančius žaislus, kad jie atitiktų kokybės, bei saugumo reikalavimus, nudažome sienas ir su meile prižiūrime erdvę, tam, kad mažieji svečiai galėtų visada žaisti tvarkingose ir saugiose patalpose. Tad labai tikimes iš Jūsų grįžtamojo ryšio ir pagarbos mūsų įdėtam darbui ir tvarkos palaikymo.
8. Žaidimų aikštelė skirta tik vaikams iki 10 metų. Vienas iš tėvų gali lydėti į aikštelę mažylį iki 3 metų, ar esant būtinybei.
9. Kamuoliukų baseinas. Žaislus bei maistą į kamuoliukų baseiną nešti draudžiama. Kamuoliukai turi likti kamuoliukų baseine.
10. Batute šokinėti gali vienu metu vienas vaikas.
11. Žaidimų kambaryje pramogaujame be lauko avalynės. Visose erdvėse (wc ir vonia imtinai) yra šildomos grindys, taip užtikriname svečiams komfortą ir šilumą. Rekomenduojame turėti kojines neslystančiu padu arba vidaus avalynę neslystančiu padu, tiek sau, tiek vaikams. Jeigu prireiktų, kambaryje rasite ir antbačių. Avalynei ir kitiems lauko drabužiams susidėti yra spintelės.

12. Staltiesė. Ji būtina higienos sumetimais. Norime užtikrinti tiek esamiems, tiek būsimiems svečiams švarią aplinką, maisto vartojimą prie tvarkingų, švarių stalų, todėl laikantis higienos reikalavimų, ant stalų prašome pasitiesti staltiesę. Jeigu pamiršote, registratūroje visada rasite už papildomą mokestį, ne platų, bet kai kurių spalvų pasirinkimą, taip pat pasiūlysime vienspalvį Torko staltiesės variantą. Prisiminkite, kad visada galite naudoti ir savo namuose turimas daugkartinio naudojimo staltieses.
Renkantis staltieses verta žinoti, kad paprastai tiesiam 2 staltieses, kurių išmatavimai 137x274cm. Jeigu staltiesės išmatavimai 120×180 cm, tuomet tokių reikia 3 vnt.
Stalų išmatavimai kampu sustatyti 5 staliukai 75×75 (3.00×1.50)
13. Saugumas valgymo metu. Valgome tik tam skirtoje zonoje, neišsinešame maisto, kad nesitepliotų patalpos ir jose žaidžiantys vaikai nepaslystų, neužspringtų ir pan. Rekomenduojame turėti saugius, vienkartinio naudojimo indus, tam, kad dūžio metu, niekas nesusižalotų. Kambaryje rasite virtuvę, kurioje bus ir daugkartinio naudojimo indų, bei įrankių, bet juos rekomenduojame naudoti serviravimui, vaikams prašome turėti saugius vienkartinius indus.

14. Pinatą, konfeti, muilo burbulus ir smash cake kambaryje naudoti ir daryti draudžiama.

15. Laikas. Planuokite atsakingai kiek laiko Jums reikės pasiruošimui ir kiek laiko šventei. Kambarys duris atvers iki šventės likus 15 min, tad įvertinkite ar laiko užteks. Pasirinkus ir suderinus su mumis papildomas paslaugas, tikrai daug kuom rūpintis nereikės, bet jeigu organizuojate savarankiškai, įvertinkite dekoracijų, maisto kiekį ir atitinkamai pasiruošimo laiką. Prasitęsti laiką galimą tik esant tokiai gaimybei ir jeigu kambarys po Jūsų šventės yra laisvas. Priešingu atveju, kambarį prašome atlaisvinti sutartu laiku.
Laiko pratęsimas ir velavimas nėra tas pats. Esant galimybei visada galite prasitęsti šventės laiką, bet ypatingai savaitgaliais, jeigu tokios galimybės nėra ir kambarys užsakytas sekančioms šventėms, labai prašome neveluoti atlaisvinti patalpų. Rezervuojant kambarį Jūs nurodote laiką ir mes prisideriname prie Jūsų nurodomo laiko. Planuokites atsakingai, nes veluojant taikomas mokestis 15min-15 eur.
16. Tvarka po šventės. Mieli svečiai, Jūs radote sutvarkytas patalpas, tokias jas prašome ir palikti. Už netvarkingai paliktas patalpas (išmėtytus kamuoliukus, nesuplautus indus) pasiliekame teisę imti papildmą 30 eur mokestį. Rekmenduojame, atsižvelgiant į situaciją, pradėti ruoštis 15-20 min iki šventės pabaigos.

 

Rezervacija ir atsiskaitymas

  • Atsiskaitymas kambaryje galimas tik grynais arba iš anksto pavedimu. Pavedimą turime matyti iki šventės pradžios. Rezervacijos metu imamas avansas. Avansas nėra grąžinamas. Už papildomas mūsų partnerių paslaugas atsiskaityti galite su mumis po šventės.
  • Šventės atšaukimas. Atšaukus šventę, avansas nėra grąžinamas.

Pabaigai,

Mes esame tam, kad padėtume sukurti įsimintiną šventę, emocijas ir laiką, o supažindinant su taisyklėmis tikimes gražaus ir sklandaus bandradarbiavimo.


mumukas taisykles

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai