Sporto pratimai mamoms su vaikais. Kaip būti aktyviai ir bendrauti kartu su vaiku?

Sporto pratimai mamoms su vaikais. Kaip būti aktyviai ir bendrauti kartu su vaiku?

sporto pratimai mamoms su vaikais

Sporto pratimai mamoms su vaikais – tai puikus būdas aktyviai ir naudingai praleisti laiką su savo atžala. Dažnai apsikrauname įvairiais darbais dėl kurių trūksta laiko ir energijos, o galiausiai, visiškai emociškai išsenkame.

Keletas paprastų fizinių užsiėmimų gali būti ne tik puikus vaistas nuo gyvenimo išbandymų, tačiau ir būdas praleisti daugiau laiko su savo vaikais.

Šiame straipsnyje mes aptarsime keletą smagių, aktyvių veiklų kurias galite nuveikti su savo atžala – į naudą tai išeis visiems!

Atsispaudimai

Atsispaudimų nauda mūsų sveikatai yra puikiai ištirta mokslininkų. Atlikti keletą jų – nesudėtinga, o tai gali būti labai naudinga treniruotė jums ir jūsų vaikui.

Krūvį ir pačius atsispaudimus pakoreguokite pagal savo vaiko sugebėjimus, taip, kad jis galėtų atlikti bent panašius judesius į jūsų.

Kol atlikinėsite taisyklingus atsispaudimus (ištiestomis kojomis bei nugara) vaikas gali sekti atlikdamas juos gulint ant pilvo jei jam paprasti dar per sunkūs.

Važinėjimasis, bėgiojimas kartu

Jei mėgstate važinėtis dviračiu ar išeiti pasibėgioti – tai taip pat gali būti labai šaunus sportas kartu su vaiku. Kol sportuojate pati, leiskite savo vaikui važiuoti šalia su savo paspirtuku ar triračiu, na o jei vaikas vyresnis, jis gali važiuoti iš paskos ir dviračiu.

Neatmeskite galimybės įsigyti priekabą savo dviračiui ir tiesiog prijungti vaiką iš paskos, tokiu būdu galėsite sportuoti iš karto dviese, naudodami tą patį įtaisą.

Net ir minimali fizinė veikla gali būti naudinga vaikui, na o mamos kompanijoje visa veikla bus dar smagesnė.

Joga draugiškai

Jei užsiimate joga, išmokykite vaiką keletą nesudėtingų laikysenų ir tempimo pratimų. Tokiu būdu jis galės sėkmingai prisijungti kol dirbate jūs.

Žinoma, kaip pataria ekspertai, geriausia nepersistengti ir leisti vaikui sekti jus savo tempu.Jei joga bus per sudėtinga tuomet jis galės atlikinėti kažką paprasčiau.

Svarmenys

Pratimai su svarmenimis taip pat gali būti puikus užsiėmimas kartu su vaiku. Priklausomai nuo vaiko amžiaus, apie 0,5 – 1 kg svarmenys jam bus pats atlikti keletui pratimų kol sportuosite jūs pati.

Jauniausiems vaikams – pakanka pakilnoti vandens buteliuką. Toks darbas jam vis tiek išeis į naudą.

Pabaigai

Aptarėme keletą naudingų pratimų mamoms su vaikais. Kalbant apie bet kokią veiklą nuo atsispaudimų iki lengvo prasibėgiojimo, įtraukti atžalą į aktyvią veiklą nėra sudėtinga, tiesiog reikia tai gerai apgalvoti ir tikėti vaiko sugebėjimais. Sportavimas ir bendro ryšio stiprinimas – tai du zuikiai vienu šūviu.

Šventės rezervacija