Populiariausi Xbox žaidimai jauniausiems vaikams

Populiariausi Xbox žaidimai jauniausiems vaikams

xbox zaidimai

Xbox žaidimų kompiuteris – puiki pramoga vaikams namuose ar šventės metu. Tik pagalvokite kaip smagu kartu draugais ar šeimos nariais kovoti su blogiečiais, vykdyti užduotis ar tiesiog kartu pašokti per gimtadienį.

Šiame įraše trumpai pakalbėsime apie populiariausius pastarųjų metų Xbox žaidimus vaikams. Nuo šaudyklių iki futbolo su automobiliais – šios pramogos yra ne tik įdomios, tačiau ir be galo smagios.

Minecraft

minecraft zaidimas

Vienas populiariausių žaidimų jaunimo tarpe per pastaruosius metus, apie kurį dauguma tėvelių ko gero yra girdėję. Jo esmė labai paprasta – kurti ir statyti savo fantazijų pasaulį šioje pikseliuotoje ir išbandymų kupinoje visatoje.

Ar tai būtų žaidimas vienam ar kartu su draugais internete, čia niekada nebus nuobodu ieškant resursų, statant statinius ar kovojant su žaidime esančiais priešais. Nors žaidimo principas – visai nesudėtingas, galimybės konstruoti ir kurti jame yra praktiškai beribės.

Į žaidimo atmosferą nesunku įsijausti ir tėveliams. Vos kelių mygtukų paspaudimų galite susikurti savo pasaulį ir pasistatyti savo pirmuosius “kubinius” namus!

Jei pasimetėte – nesijaudinkite, jūsų atžala ko gero žino daugiau nei jūs!

Oficialius amžiaus cenzas: 10+

Roblox

roblox zaidimas

Tai – dar vienas iš pikselių ir kubelių sudarytas žaidimas kuris vaikus domina savo paprastumu ir plačiomis galimybėmis. Kalbant tiksliau, tai – žaidimų kūrimo platforma kurioje naudotojai kuria ir dalinasi žaidimais.

Čia galima rasti visko – nuo šaudyklių iki realų gyvenimą įmituojančių ar pokemonus gaudyti leidžiančių žaidimų. Dauguma jų – labai paprasti ir lengvi, todėl neatsibosta net ir mažiausiems.

Į tokį žaidimą tėveliams įsijausti taip pat nebus sudėtinga, tiesiog susiraskite tai kas labiausiai patiks jums ir jūsų atžalai. Galbūt kartu užimsite bazę arba šturmuosite priešų bazę?
Oficialius amžiaus cenzas: Visiems (kai kurie iš žaidimų – 10+).

Rocket League

rocket league zaidimas

Kas gali būti smagiau už futbolą valdant automobilį su raketomis? Šis žaidimas – vienas populiariausių žaidžiant keliese – ar tai būtų su draugais internete ar su šeimos nariais namuose.

Žaidimo esmė labai paprasta – kartu su savo komandos nariais nustumti kamuolį iki priešininkų vartų. Visa tai žinoma reikia daryti naudojantis automobiliu ant kurio prikabinta pagreitį suteikianti raketa.

Čia vaikas išmoks ne tik komandinio darbo, tačiau strategijos išmoks priimti greitus sprendimus.

Na o jei esate vienas iš tėveliui, belieka pasijungti dviejų žaidėjų žaidimo režimą ir galėsite išbandyti jėgas žaidžiant su atžala.

Oficialus amžiaus cenzas: Visiems

Just Dance

just dance zaidimas

Just Dance – tai garsioji šokių žaidimų serija kurioje jėgas išbandyti gali visi nuo mažiausių iki didžiausių. Tai vienas iš nedaugelio populiariųjų žaidimų kuriame reikia fiziškai judėti norint atlikti jo užduotis.

Naujausiose jo serijoje dar daugiau populiarių dainų ir šokio stilių kuriuose galima išbandyti draugų ar šeimos narių tarpe. Neretai tokį žaidimą galima rasti ir žaidimų kambariuose, juk šventės metu žaisti žaidimus – dar smagiau!

Tėveliams įsijausti čia bus taip pat lengva, belieka atkartoti ekrane matomus judesius.

Oficialus amžiaus cenzas: Visiems

Plants Vs. Zombies

plants vs zombies zaidimas

Ši smagi šaudyklė nukelia jus į zombių ir augalų pasaulį kuriame jūs ginate savo namus nuo jus suvalgyti bandančiųjų zombių. Žaidimo esmė – saugoti savo tvirtovę augalais galinčiais atsišaudyti, sustabdyti ar paspęsti spąstus nuolatos einančiai zombių bangai.

Žaidimą galima žaisti tiek namuose, tiek “online” rėžimu su draugais kas verčia jį tikrai smagiu būdu praleisti laiką vaikams.

Oficialus amžiaus cenzas: 10+

Pabaigai

Aptarėme keletą populiariausių žaidimų Xbox konsolei. Tai – išties puikus būdas praleisti laiką, išbandyti savo jėgas bei išmėginti naują pramogą praleidžianti laiko su savo atžala.

Galbūt atrasite naują bendrą pomėgį?

Šventės rezervacija