PATALPOS UŽSIĖMIMAMS IR BŪRELIAMS

PATALPOS UŽSIĖMIMAMS IR BŪRELIAMS

jauki zaidimu aplinka

Organizuojate užsiėmimus, pvz kalanetika mamoms ar būrelius savo grupelei vaikų, tačiau neturite tinkamų patalpų? Ne bėda.

Vaikų žaidimų kambarys Mumukas kiekvienam norinčiam siūlo kambario nuomos patalpas numatytam laikui, su tikslu vesti tam tikrus užsiėmimus vaikams vakarais ar dienos metu.

Kodėl nuomotis pas mus apsimoka?

Patogus susisiekimas

Su pasididžiavimu galime sakyti, jog esame įsikūrę labai patogioje miesto vietoje – jo pakraštyje, Perkūnkiemio mikrorajone. Dėl šios priežasties visiems vaikams pasiekti lokaciją bus visai nesudėtingai keliaujant tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.

Užuot keliavus gilyn į miesto centrą, nervintis ir stovėti nepatogiuose kamsčiuose, galėsite ramiai rasti vietos vaikų žaidimų kambario kiemelyje ar šalia esančiuose namo kiemuose. Ypač jei užsiėmimus norime pasiekti vakarais, didelės spūstys gatvėse yra beveik garantuoti. Galime garantuoti, jog pas mus to nebus.

Be to, nereikės papildomai išlaidauti už paliktą automobilį ilgesniam laikui. Visi žinome, jog artėjant labiau miesto centro atsiranda vis daugiau mokamų aikštelių, palikus automobilį, kad ir vienai valandai.

Dėl to atsiranda papildomos nereikalingos išlaidos ant kurių galime tiesiog pataupyti. Žinoma, šis dalykas labiausiai aktualus vaikų tėveliams vežantiems į ir iš būrelio savo atžalą.

Tiem kas keliauja viešuoju transportu – taip pat galima įžvelgti pliusų. Pavyzdžiui 5 autobusas pradedant miesto giluma, labai tiksliai nuveža iki pat Perkūnkiemio mikrorajono.

Svarbiausia, nepraleisti stotelės tiems kas iki lokacijos važiuoja pirmą kartą. Važiuodami, išlipkite autobusų stotelėje esančioje už PC BIG. Kiek paėjus, pasieksite kambarį.

Didelė ir universali erdvė nuomai

Organizuojant bet kokios grupės užsiėmimus norisi daug vietos. Juk niekam nesmagu sedėti susigrūdusiems ir bandyti koncentruotis ties užsiėmimais, kai nėra visiškai vietos net patogiai atsisėsti. Pas mus šios problemos nebus.

Su pasididžiavimu galime sakyti, jog vietos užtektinai turėsime net ir didesnei grupei vaikų atėjusiai į užsiėmimus. Apart tradicinių vaikų kambario pramogų kaip kamuoliukų kambarys ir svečių stalas. Galime pasiūlyti ir atskirą piešimo kambarį organizuojantiems tokio stiliaus užsiėmimus ar kūrybines dirbtuves.

Tiems kam reikės daugiau vietos ant grindų jos tikrai užteks kambaryje šalyje kamuoliukų ar tose pačiose piešimo dirbtuvėse. Na, o po užsiėmimų galima bus pažaisti su begale kambaryje randamų žaislų: mašinėlėmis, lėlėmis, o didesni gali išbandyti ir konsolę “Xbox”.

Vaikų žaidimų kambario “Mumukas” kambario galerija yra čia https://www.mumukas.lt/zavios-akimirkos/

Lankstumas organizuojant

Į būrelių organizavimą žiūrime labai lanksčiai, todėl nebus sunku susitarti dėl jums patogaus laiko darbo dienomis. Ar tai būtų dienos metu ar vakare po darbų, pasistengsime susirasti patogiausią laiką jums ir jūsų užsiėmimų dalyviams.

Tam, kad nekiltų jokių nesusipratimų patariame iš anksto susisiekti su mumis ir suderinti nuomos sąlygas. Taip pat jei pageidaujate, galite atvykti apžiūrėti nuomos patalpas iš anksto. Tokiu būdu įsitikinsite ar mūsų vaikų žaidimų kambarys yra tai ko ieškote.

Kokia nuomos kaina?

Nuomos kaina užsiėmimams vaikų žaidimų kambaryje yra sutartinė. Ji priklauso nuo paros laiko, užsiėmimų trukmės, todėl geriausiai yra paskambinti iš anksto ir pasitarti kokiu būdu norite organizuoti būrelį.

Mūsų kontaktus rasite čia https://www.mumukas.lt/kontaktai/

Šventės rezervacija