Dekoravimas

Pasiruošę padėti ir čia.

  • Stalo dekoravimas. Jums reikėtų rinktis iš partyinbox.lt asortimento. Fantazijai ir pasiūlai galima dėti lygybės ženklą, nes atributiką (vienkartinius indus, puodelius, staltieses) galite rasti prie bet kokios išsirinktos tematikos. Renkantis iš partyinbox.lt ir užsakant per mus, pairūpinsime pristatymu ir stalo dekoravimu nemokamai.
  • Salės dekoravimas. Siūlome papuošti Candy Barą (Saldųjį Stalą) balionų girlianda. Ši dekoracija yra įspūdinga ir nuotraukos lieka tikrai įsimintinos. Žaislų ir spalvų fone, tai atskiras kampelis tiems, kas nori šalia linksmų nuotraukų turėti ir portretines. Balionų girlianda- puiki fotosiena. Girliandos spalvinę gamą galima pritaikyti prie šventės tematikos ir spalvų arba rinktis neutralių spalvų. Balionų arka susideda iš ~150 pripūstų oru balionų, kaina skaičiuojama metrais ir priklauso nuo pinimo sudėtingumo ir naudojamų balionų kiekio ir jų dydžio, apytiksli kaina mūsų stalui nuo 50 eur. Užsakymu pasirūpnkite iš anksto, nes tai reikalauja didelio ir ilgo pasiruošimo. Jeigu nuspręsite pasiimti balionų arka ir pratęsti fotosesiją namuose, turėkite omenyje, kad tokiu atveju Jums reikės papildomai sumokėti 20 eur už balionų girliandos pinimo ir montavimo darbus, kurie nėra įskaičiiuoti į balionų arkos kainą.
  • Taip pat siūlome papuošti valgomojo stalą balionais ant stovelio aukščiu 0,80 cm. Stovelis neapkrauna stalo, suteikia lengvumo pojūtį o balionų kompozicija – šventinės nuotaikos. Mūsų stalams užtenka 3 vnt. Populiariausia kompozicija yra ši(žiūrėti nuotraukose žemiau). Jos kaina 20 eurų/3 vnt. Galimi ir kiti Jūsų siūlomi variantai.
  • Stoveliai 1,50 su 15 vnt balionais su skaičiumi, karūna ar pan. Paprastai statomi šalia stalo arba Saldaus stalo.
  • Balionai ant grindų. Galime pripūsti oru balionus, kurie bus pamėtyti ant grindų vaikų džiaugsmui ir žaidimams.

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai