Animacija

Jeigu vaikas turi herojų, su kuriuo svajoja susitikti, tai žaidimų kambarys geriausia vieta, kur galima tai įgyvendinti. Animatorių komanda, tai būrys charizmatiškų, kompetentingų meno ir švietimo sričių žmones, kurie veda programas, organizuoja linksmus žaidimus, piešią ant veidukų ir kitaip užima vaikus. Gali vesti lietuvių, lenkų, rusų kalbomis. (Informuokite iš anksto, jeigu reikalingas animatorius kalbantis lenkiškai arba rusiškai).

Kada verta rinktis animatorių:

  • Jeigu vaikui 3m. ir daugiau. Mažesnius vaikus personažas gali išgąsdinti arba vertėtų rinktis labai neutralų, kaip meškutis ar kitas gyvūnėlis.
  • Jeigu Jums reikia šventės vedėjo. Tai puikus vedėjas, kuris veda ir torto ceremoniją, todėl tėvai tuo metu gali skirti visą dėmesį savo vaikui.
  • Jeigu norite nepakartojamų nuotraukų, nes ne paslaptis, kad nuotraukos būna žymiai spalvingesnės ir linksmesnės animatoriaus dėka.
  • Jeigu svečiai mažiau pažįstami tarpusavyje. Animatorius įtraukia bendrai veiklai ir komandinėms užduotėlėms įvairaus amžiaus vaikus
  • Jeigu šventės laikas ilgesnis. Tokiu atveju įnešite naujų įspūdžių, naujų žaidimų atvykus animatoriui.

Mūsų draugai, kurie rūpinasi, kad Jūsų vaikas susitiktų su savo mėgstamu personažu:
http://www.gyvizaislai.com/
1 val- 60 eur

http://www.atgijusiospasakos.lt/

1 val.- 80 eur

https://www.personazai.lt/galerija
1 val.- 70 eur

Jeigu renkatės kitus animatorius, prašome mus įspėti ir būtinai tai suderinti su mumis. Yra programų, kurios neleidžiamos kambaryje.

Niuansai. Vienas personažas dirba su ik12 vaikų kompanija. Jei vaikų bus daugiau, tokiu atveju gali būti reikalingi du personažai. Programos vidutiniškai trunka 1 val. Išimtis taikoma personažams su pliušiniu dideliu kostiumu didele galva. Jų programa trunka 45 min. Kempinuko personažas veda tik trumpą 20 min programėlę (dažniausiai samdomas tik dovanos įteikimui). Animacijos klausimu visos detales derinamos individualiai, tad nebijokite kreiptis ir išsakyti savo norus.

 

 

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai