Personažai

Kaipgi teminiai gimtadieniai be super herojaus ar princesės? Juk mažiesiems tai tiek džiaugsmo, kai apsilanko jų mėgstamas personažas su savo programėle palikdamas gerą prisiminimą ilgam.

Draugaujame su personazai.lt , Gyvi žaislai, www.zmogusvoras.lt
Kambaryje Mumukas.LT galite išsirinkti Jums patikusį, o mes pasirūpinsime jo atvykimu.

Visiems vaikučių poreikiams tikrai rasime geriausią sprendimą. Galime suorganizuoti įsimintiną gimtadienio šventę tiek berniukui, tiek mergaitei, kadangi personažų pasirinkimas – be galo platus ir išpildys net įmantriausias jubiliato užgaidas. Juk kiekvienas vaikas nori įspūdingo ir nepamirštamo gimtadienio.

Animatorių gausa Vilnius tikrai nesiskundžia, tad mėgstamą personažą išsirinkti nebus labai sudėtinga. Tuo labiau, kad jie visi gali pasiūlyti skirtingas programas. Na, o jei jums nerimą kelia kaina, nesirūpinkite, bendradarbiaudami su savo partneriais, galime pasiūlyti jums tinkamus sprendimus.

Vaikų šventės

Mergaitės šventę gali aplankyti ledo šalies princesė Elza ir sukurti pasakišką gimtadienio atmosferą. Taip pat, kad šventė taptų tikra ledo šalies karalyste, joje, kartu su Elza, gali apsilankyti ir populiarusis besmegenis Olafas ir Elzos sesutė Ana. Visiems vaikams šis personažas paliks neišdildomą įspūdį ir vaikučiai nenorės, kad ši pasaka baigtųsi.

Berniuko šventei puikiai tiks žmogus voras. Vaikams šis herojus visuomet pažeria begalę netikėtų elementų. Į šventę, esant galimybei, gali patekti ir pro stogą ir įlipti pro langą, taip dar labiau sustiprindamas šventės emocijas. Demonstruodamas savo išskirtinius gebėjimus, žmogus voras jūsų vaikams atskleis slapčiausias žmogaus voro paslaptis, tad visi vaikai norės jas sužinoti ir patikėti jo egzistavimu.

Smagiausios pramogos

Personažai sukurs nepamirštamą jūsų vaiko šventės šou. Paruošę programėles surengs muilo burbulų fiestą. Vaikai galės pasirungti ilgiausio burbulo varžybose arba sukurti muilo burbulų origami. O mėgstančius įvairius bandymus, jūsų vaikams pasiūlys ir mokslininko šou. Kuriame galėsite išvysti spalvingąjį vulkaną arba pajusti rūko kvapą ir net skonį! Visos programėlės sukurtos taip, kad išpildytų didžiausias vaikų svajones ir nustebintų kiekvieną.

Kol vaikučiai dūks kartu su savo mėgstamiausiais personažais, tėveliai tuo metu galės stebėti ar įsijungti į programėlės veiklas ir žaisti smagius žaidimus. Klounas arba fėja sukurs tokias emocijas, kad pilvus iš juoko skaudės dar ilgai, o pelytė Minė parodys tokių šokio judesiukų, nuo kurių ir patiems santūriausiems kojos pačios kilnosis.

Mūsų pareiga ne tik vaikams, bet ir jų tėvams sukurti tokią šventę, apie kurią visi kalbės dar ilgai, o vartant nuotraukų albumą kils tik šypsenos. Galime teigti, kur vaikų šypsenos ir juokas – ten laimingiausi žmonės. Renginiai vaikams – patys smagiausi tuomet, kai juos gali nuspalvinti linksmiausi personažai.

personazai gimtadieniui

Šventės rezervacija