Linksmi žaidimai vaikų šventėms

Linksmi žaidimai vaikų šventėms

Linksmi žaidimai vaikų šventėms

Šventės neatsiejamos be įvairių pramogų. O ypač vaikų šventės neįsivaizduojamos be pačių smagiausių žaidimų. Vaikų fantazija beribė, tad susigalvoti savo žaidimų jie ilgai netrunka. O jei žaidimo taisyklių gerai ir nepamena, greitai sugalvoja naujas, ir tada siaučia, dūksta nesustodami. Kokie žaidimai yra patys linksmiausi ir tinkamiausi vaikų šventėms? Pateikiame juos šiame sąraše.

Gaudynės

Niekuomet nenusibostančios ir tinkančios, turbūt, visiems vaikams – linksmosios gaudynės. Jas galima maišyti ir su kitais smagiais žaidimais, pavyzdžiui slėpynėmis. Vaikai išsirenka tą, kuris turi pagauti kitą, o pagautasis tampa gaudytoju. Vaikams šis žaidimas suteikia ne tik smagumo, tačiau lavina apsukrumą ir leidžia gerai išsidūkti. O jeigų žaidžiama kartu su slėpynėmis, tai suteikia dar ir sumanumo, ieškant puikios vietos, kur pasislėpti.

Stalo žaidimai

Stalo žaidimai dar niekuomet nebuvo tokie smagūs ir tinkantys vaikams! Iš šono niūriai atrodantys žaidimai vaikams gali tapti tikru juoko šaltiniu. Mažesniems vaikučiam ypatingai tiks žaidimai, kuriuose reikia greičio ir apsukrumo. Pavyzdžiui, tam tikrais įrankiais sugauti kuo daugiau kamuoliukų nei priešininkas ar priešininkų komanda. Žaidžiant komandomis yra lavinamas darbas grupėse ir taip vaikai bus linkę geriau dirbti kartu.

Spalvų žaidimas

Žaidimai su spalvomis gali būti labai linksmi ir naudingi. Vaikai tokiu būdu yra mokomi spalvų pavadinimų ir pastabumo. Labai smagus žaidimas yra susėdus visiems vaikučiams ratu, išsitraukti korteles su spalvų pavadinimais, apsižvalgyti trumpą laiką kambaryje ir užsimerkus išvardinti kuo daugiau tos spalvos daiktų, esančių kambaryje. Smagiausia, jei vienos spalvos kortelių būtų daugiau nei viena, taip vaikai galėtų pasivaržyti tarpusavyje, kuris yra pastabesnis. Žaisdami šį žaidimą vaikai mokytųsi tyrinėdami aplinką.

„Alias“ kitaip

Labai linksmas žaidimas tinkantis visiems, ne tik vaikams. Tačiau vaikai po šio žaidimo neliks nusivylę. Dalyviai sugalvoja įvairius daiktus ar vietas ir užrašo ant lapelio. Jei vaikučiai rašyti ar skaityti dar nemoka, tai gali atlikti tėveliai. Šie lapeliai užklijuojami ant kiekvieno nugaros taip, kad užrašo nematytų tik tas, ant kurio nugaros šis lapelis kabo. Tuomet į priekį pasodinamas vienas asmuo ir jis turi klausinėti įvairių klausimų, kurie padėtų jam išsiaiškinti, kas jis yra (tai rodo užrašas ant nugaros). Vaikučiams šis žaidimas suteiks labai daug juoko, nes vietos ar daiktai gali būti įvairiausi ir netikėčiausi.

Komandiniai žaidimai

Komandiniai žaidimai vaikams visuomet suteikia labai daug laimės, kadangi taip jie gali išsilieti, jei namie neturi panašaus amžiaus sesučių ar broliukų. Tad susitikus su kitais vaikais tokie žaidimai yra labai smagūs ir išskirtiniai. Vienas smagesnių žaidimų, skirtų komandoms, yra „Visi į laivą!“. Šis žaidimas žaidžiamas taip: ant didesnio ploto yra patiesiamas paklotas, kilimėlis ar pan. Visi žaidėjai, kad ir kas nutiktų, privalo visi kartu laikytis ant kilimėlio. Vedėjas lanksto kilimėlį nuo vieno kampo prie kito, o žaidėjai privalo išsilaikyti ant kilimėlio, nesvarbu, kokio dydžio jis būtų. Šis žaidimas skatina vaikus pasitikėti vienas kitu ir sėkmingai dirbti kartu komandoje.

Pabaigai

Linksmų žaidimų vaikams sąrašas gali būti beribis. Tereikia tik geros fantazijos ir linksmos komandos. Tokiu atveju visi žaidimai gali būti smagūs ne tik vaikams, bet ir tėveliai ras iš ko skaniai pasijuokti. Reikia žinoti, ko nori vaikas ir kiekviena šventė ar eilinis žaidimų vakaras bus pats smagiausias ir įsimintiniausias.

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai