Kas yra Xbox?

Kas yra Xbox?

kas yra xbox

Xbox – tai žaidimų kompiuteris kuris mėgstamiausius žaidimus leidžia labai patogiai žaisti namuose ar bet kurioje kitoje vietoje turinčioje televizorių ar kitą vaizdo įrangą. Tai yra populiari pramoga vaikų gimtadieniuose.

Veiksmo, sporto, nuotykių, lenktynių ar kovos žaidimai – tai tik keletas populiariausių žanrų kuriuos galima sėkmingai galima išbandyt šios konsolės pagalba.

Šiame straipsnyje trumpai aptarsime Xbox žaidimų kompiuterį. Su šiuo aparatu mes galime ne tik žaisti kartu su draugais namuose ar gimtadienio metu, tačiau ir išbandyti savo jėgas internete su žaidėjais iš viso pasaulio, ar tiesiog išbandyti naujuosius didžiųjų kompanijų leidinius.

Kaip Xbox gali praskaidrinti mūsų gyvenimą? Apie tai kalbame žemiau.

Žaidimas su kitais per „Xbox Live“

Vienas svarbiausių Xbox elementų – šio žaidimų kompiuterio žaidimo internete sistema vadinama “Xbox Live”. Naudojantis ja galima ne tik parsisiųsti norimą žaidimą, tačiau žiūrėti kitų žaidėjų vaizdo įrašus bei įrašinėti tai kaip sekasi patiems.

Norite susiskambinti bei pažaisti su draugais? Konsolėje rasite ir integruotą “Skype” programėlę leidžiančią susisiekti su artimais žmonėmis akimirksniu. Žinoma, “Xbox Live” leidžia ir tiesiog žaisti žaidimus internete su kitais be jokių problemų.

Iš tiesų “Xbox Live” galima vertinti ir kaip visuotinę programą – ji kompiuteryje leidžia įsijungti ir tokias programas kaip “Youtube”, “Netflix” ar “Spotify” todėl net ir pažaidus čia nebus nuobodu.

Xbox “Game Pass” programa ir galimybė žaisti žaidimus

Vos už keletą eurų, Xbox sistema leidžia išbandyti žaidimų nuomos platformą “Game Pass” su kuria kiekvienas naudotojas, turi teisę išbandyti hitas tapusius Xbox žaidimus. Čia rasite ne tik naujausius sporto, veiksmo ar šaudyklių žaidimus, tačiau ir klasika tapusius šedevrus.

Jei jūsų vaikas (arba jūs pats) ieškote kokio nors naujo žaidimo, “Game Pass” programa gali būti labai patogia priemone susirasti naują žaidimą. Filtravimas pagal žanrus, amžiaus cenzą ar tematiką – dar labiau padidina šansus jog rasite tai kas jums tiks.

Xbox konsolė žaidimų kambaryje

Xbox konsolė gali būti puikus būdas praleisti smagiai laiką vaikams gimtadienio metu kartu su savo draugais ar tėveliais. Dėl šios priežasties daugelis vaikų žaidimų kambarių suteikia galimybę organizuoti gimtadienį kuriame yra galimybė žaisti Xbox žaidimus.

Vaikų žaidimų kambaryje “Mumukas” – mes taip pat siūlome išmėginti savo jėgas žaidžiant šiuo žaidimų kompiuteriu. Siūlome nusikelti į populiariaus žaidimo “Just Dance” pasaulį kuriame reikės pademonstruoti savo nuostabius šokio sugebėjimus.

Čia plušėti teks tiek mažiems, tiek dideliems, o judesius matysite televizoriaus ekrane. Tai tikrai nuostabus būdas praleisti laiką gimtadienio metu.

Pabaigai

Trumpai aptarėme Xbox konsolę ir kokiais būdais šis žaidimų kompiuteris gali tapti smagia pramoga mūsų gyvenimuose. Iš tiesų, veiklos čia ras kiekvienas nuo naujausių žaidimų iki klasikinių ar mėgstamiausių serialų žiūrėjimo. Čia smagu bus visiems.

Šventės rezervacija