Ką veikti su vaikais Vilniuje

Ką veikti su vaikais Vilniuje

Pramogos Vilniuje

Daugeliui tėvų laikas praleistas su savo atžalomis yra pats turiningiausias ir prasmingiausias. Vieni žaidžia namuose, kiti mėgsta pasivaikščiojimus lauke, o tretiems mieliausia tiesiog išvyka į miestą. Visi tėveliai sugalvoja įvairiausių ir skirtingų pramogų su vaikais. Tačiau, kartais, gali būti taip, kad idėjų pritrūksta. Tad kokios įdomiausios veiklos su vaikais gali būti Vilniuje?

Kavinės vaikams

Kartais apsilankymas kavinėje gali skambėti nuobodžiai, bet tik ne ten, kur didžiausia auditorija – vaikai. Maistas tokiose kavinėse stebina ne tik vaikus, bet ir tėvelių akis. Įvairūs veidukai, varškėtukai – traukinukai, picos – katytės, ir daug įvairių neregėtų stebuklų. Kol laukiame patiekiamo maisto, vaikai gali išsidūkti su kitais ten esančiais vaikais, arba tiesiog žaislais. Tokių pramogų Vilniuje tikrai yra ne viena ir ne dvi. Kartais net paprastos kavinės turi vaikų žaidimų kampelį, kuriame vaikai ramiai gali pažaisti su kaladėlėmis ar spalvinti įvairius piešinukus. Tėveliams šis pasirinkimas gali būti tikrai naudingas, kadangi maistas, tiekiamas tokiose vietose būna sveikesnis ir pritaikytas vaikučiams, o ne iškeptas dideliame kiekyje aliejaus. Tiesa, tokiose vietose kaina gali būti šiek tiek didesnė nei įprastoje kavinėje, kadangi verslininkai taip siekia atpirkti investicijas į ekologiškus produktus, o dažnai ir į žaislus ar spalvingas dekoracijas.

O kam gi nepatinka batutai?

Batutai gali būti smagi pramoga tiek vaikams, tiek tėvams. O jei kartu šokinėti keliauja ir tėvai ir vaikai, juoko dozė tikrai garantuota. Ne visi batutai siūlo tokias pramogas tėvams, kartu su vaikais. Tačiau tobulėjant šių dienų prioritetams, dažnos tokių pramogų vietos tobulėja ir siūlo linksmybės kartu, ant vieno batuto gali šokinėti ir tėvai ir vaikai. Taip tėvai labiau sustiprins ryšį su vaiku, nei stebėdami jį iš toli pro tinklą ar kitas apsaugos priemones. Dažnai filmuodami ar fotografuodami vaikus tėvai labiau kreipia dėmesį į tai, kokia spalvota nuotrauka gaunasi, nei į tai, kaip kokybiškai yra praleidžiamas laikas su vaiku. Tad batutai bus tikrai smagi pramoga tiek savaitgalį, tiek paprastą darbo dieną. O jei ant batutų susirenka visa šeima?

Apsilankymas Zooparke

Puiki savaitgalio pramoga gali būti apsilankymas Zooparke. Ši pramoga gali būti ne tik smagi, bet ir labai naudinga tiek vaikams tiek ir patiems tėveliams. Puiki proga susipažinti su visai šalia jūsų vaikščiojančiais lemūrais, surikatais  ar marmozetėmis. Taip pat didelį įspūdį palieka prerijų šuniukai. Smagiausia tai, kad ši aplinka yra draugiška lankytojams, kadangi gyvūnai gali laisvai pasislėpti nuo lankytojų, taip nekeldami sau papildomo streso. Apsilankymas Zooparke nukelia jus į šių gyvūnų kasdienybę, kadangi aplinka sukurta taip, kad pilnai tiktų gyvūnams ir primintų jiems tikrąsias jų šaknis. Kartais net sunku pastebėti takelį, kadangi jis puikiai įkomponuotas Amazonės džiungles primenančioje aplinkoje. Išvyka su vaikais į šią vietą gali sudominti vaikus domėtis aplinka ir gamta, ir pamatyti įvairius, retai matomus gyvūnėlius. O tėvams tai gali būti taip pat labai smagi pramoga, kadangi ne kasdien galite pamatyti įvairių rūšių beždžionėles vienoje vietoje.

Svarbiausia linksmybės!

Dažna išvyka su vaikais baigiasi isterijomis ar pykčiais. Tad prieš ruošdamiesi linksmybėms su vaikais išiaiškinkite, ar vaikas nėra pavargęs ar išalkęs, nes kitaip vaikui bus neįdomios pramogos ar jūsų siūlomos veiklos. Nepamirškite, kad kokybiškiausias laikas su vaiku yra tuomet, kai jis gali mokytis ir pramogauti. Tad susipažinimas su kitais vaikais ar gyvūnų stebėjimas, jūsų vaikui gali būti tikrai naudingas. Tad nieko nelaukite ir pradėkite planuoti savo pramogas jau dabar.

Šventės rezervacija