Automobilių stovėjimo vietos šventės metu

Automobilių stovėjimo vietos šventės metu

parking

Norime atkreipti dėmesį, kad Jūsų patogumui mūsų vaikų kambarys Vilniuje turi net 5 stovėjimo vietas Jums ir Jūsų svečiams. Esant poreikiui drąsiai kreipkitės.

Rūpinamės, kad Jūsų vaikučių šventės praeitų kuo sklandžiau ir patogiau.

Renkantis svečiams – reikės daugiau vietos ir automobiliams. Vaikų žaidimų kambarys “Mumukas” yra įsikūręs itin patogioje miesto vietoje – Perkūnkiemio mikrorajone.

Apart mūsų siūlomų papildomų vietų, šalia esančių namų kiemuose galima rasti ir papildomų parkavimo vietų esant ir dar didesniam svečių skaičiui.

Kuom dar patogi mūsų žaidimų kambario vieta?

Susisiekimas

Ši vieta yra ne tik patraukli savo didele erdve, tačiau ir patogiu susisiekimu visiems. Norint pasiekti vaikų žaidimų kambarį nereikės “grūstis” į miesto gilumą, stovėti kamsčiuose bei papildomai išlaidauti už paliktą automobilį ilgesniam laikui.

Kadangi daugelis gimtadienius organizuoja vakare po darbo arba savaitgaliais, didelės spūstys kamsčiuose iki vietos yra beveik garantuotos. Pas mus to nebus, kadangi esame įsikūrę jo pakraštyje.

Vykstantiems į gimtadienį ne automobiliu, tačiau viešuoju transportu – taip pat neteks nusivilti. 5 autobusas nuveža iki pat Perkūnkiemio. Važiuodami išlipkite pirmoje stotelėje už PC “BIG”. Beliks tik kiek paeiti.

Prekybos centras

Visai šalia žaidimų kambario yra įsikūręs PC “BIG”, taigi prireikus kažko gimtadieniui galima laisvai nukeliauti iki jo. Jame yra įsikūrusi „Maxima“, didelis kiekis restoranų ir kitų parduotuvių. Pritrūkote maisto ar užkandžių? Nebėda galite pasirinkti iš picerijų, ar kitų maisto parduotuvių.

Čia galima ir išrinkti dovanas jubiliatui – centre gausu žaislų, baltų, mokyklinių reikmenų parduotuvių, taip pat galima rasti ir biblioteką. Taigi, vysktant į gimtadienį galima nesivarginti ir laisvai rasti dovaną pagal kiekvieno interesus.

Parduotuvėlės ir picerijos

Visai šalia žaidimų kambario patalpų galima rasti ir keletą nedidelių parduotuvėlių maisto produktams nusipirkti, taigi keliauti į PC BIG galima ir išvengti. Čia rasite būtiniausių produktų bei gėrimų reikalingų tiek organizuojant gimtadienį, tiek norint kažką nusipirkti šventės metu.

Išalkote ar pritrūkote skanėstų? Nebėda. Netoliese čia galima rasti ir keletą picerijų gaminančias labai gardžias picas. Taigi jeigu šventės metu pasibaigė užkandžiai ar jų tiesiog nepakanka, juos galite užsisakyti tiesiog netoli gimtadienio erdvės, Perkūnkiemio mikrorajone.

Apibendrinant

Turint omenyje įraše paminėtus dalykus – tiek stovėjimo aikštelė, tiek vietos lokacija nebus problemas vaikų žaidimų kambaryje „Mumukas“. Čia tikrai užteks vietos visiems gimtadienio svečiams, o kelionės tikslą labai lengva pasiekti ir viešuoju transportu.

Be to esant būtinybei galima nukeliauti iki gretimo PC BIG ir užsisakyti šventinio maisto, arba tą padaryti visai greta esančiose parduotuvėlese ar picerijose. Galiausiai PC galima nupirkti ir dovaną jubiliatui. Jame gausu parduotuvių, todėl garantuotai rasite tinkamą dovaną bet kokio amžiaus ar pomėgių žmogui, nesvarbu ar tai būtų didesnio, ar mažesnio amžiaus vaikas.

Šventės rezervacija

Suteiksime 6 parkavimo vietas požeminiame parkinge nemokamai