ŽAIDIMŲ KAMBARYS „MUMUKAS“

Kad mūsų vaikams būtų saugu ir linksma!
apie mus

„Mumukas“ – gražu, šilta, miela, jauku. Tokiu tikslu ir buvo kurta aplinka, galvojant apie kiekvieną detalę, kad vaikučiai ir tėveliai lankydamiesi pas mus jaustųsi jaukiai ir patogiai. Laisvalaikio, švenčių , pramogų ir žaidimų vieta skirta vaikučiams. Čia kiekvienas ras jam patikusį užsiėmimą ir kampelį, tiek aktyvių žaidimų mėgėjai, tiek vaikučiai mėgstantys ramią veiklą. Erdvė daugiau pritaikyta mažesniems, bet atėję vyresni broliai, sesės ar draugai irgi ras sau užsiėmimus.

Mūsų privalumai:

  • žaidimų aikštelė (batutas, čiuožykla, kamuoliukų baseinas) – mėgstantiems aktyviai dūkti
  • atskiras mažylių kamuoliukų baseiniukas
  • mašinėlės, lėlės, Lego, vaidmenų, profesijų žaidimai
  • vyresniems – PS 4 PRO Kinect žaidimai
  • tėveliams – jaukus kampelis pasisėdėjimams ir pokalbiams
  • virtuvėle su reikalinga įranga
  • šildomos grindys – kad vaikučiai nešaltų, nes visi smagiausi žaidimai ant grindų

Tai pradžia, didelių idėjų ir minčių, tikimės su Jūsų įvertinimais ir pastabomis suteikti kiekvienam tinkamą ir patrauklią aplinką, todėl visada priimame pageidavimus ir stengiamės juos įgyvendinti.

Geriausias įvertinimas Jūsų šypsenos ir juokas!!!

PASLAUGOS

KASDIEN

Erdvioje ir jaukioje aplinkoje vaikučiai gali džiaugtis tiek aktyviomis pramogomis žaidimų aikštelėje su batutu, čiuožykla, kamuoliukų baseinu bei kliūčių ruožu tiek ramesniais užsiėmimais: mašinėlės, lėlės, LEGO, stalo žaidimai, dėlionės, piešimo reikmenys.

ŠEIMOS ŠVENTĖS

Tik Jums skirtoje erdvėje galite švęsti gimtadienius, krikštynas, paminėti svarbias šeimos progos, šventės, ar tiesiog privačioje erdvėje rengti šeimų, draugų, giminių susitikimus.

DEKORAVIMAS IR VAIŠĖS

Erdvę galime dekoruoti pagal Jūsų pasirinktą temą, pritaikyti prie pasirinkto šventės personažo ar tiesiog derinti spalvas. Pasirūpinsime ne tik stalo papuošimais, temine atributika (staltiesės, lėkštės, puodeliai) bet ir balionais, pom pom, ar tiesiog sukursime išskirtines dekoracijas.

ŠVENTĖ PAS JUS

Greitu metu planuojame padėti suorganizuoti šventę Jūsų pasirinktoje aplinkoje, namuose ar gamtoje.

FOTOSESIJA

Profesionalaus fotografo paslauga. Įamžintos šventės akimirkos ar valandos fotosesija

IR KITOS…

DRAUGAI

Šventės rezervacija